Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Rekrutacja do klanu: Otwarta
Spotkanie z HoP zostało odwołane! Liga została zamknięta

 

 FBc* vs TNT [Przegrana]

Go down 
AutorWiadomość
RomeyPL
Admin
RomeyPL


Liczba postów : 557
Lokalizacja : Mjøndalen

FBc* vs TNT [Przegrana] Empty
PisanieTemat: FBc* vs TNT [Przegrana]   FBc* vs TNT [Przegrana] I_icon_minitimeSob Gru 17, 2011 11:27 pm

Search and Destroy on Outpost
FBc* 6-8 TNT

Search and Destroy on Lockdown
FBc* 10-12 TNT

Capture the Flag on Underground
FBc* 0-2 TNT

Search and Destroy on Arkaden
FBc* 9-12 TNT


Komentarz od starego piernika Romeja:
Lekki bałagan, Raz ktos doloczyl, za chwile Ograniczony musiał kończyć, raz Eryk wyszedł.
Jak by te rundy zliczyć to mozna powiedzieć ze 3-4 rundy gralismy 4vs5.
Przez caly mecz host był TNT, nie wiem czy to ma wpływ na wynik ale niektorzy sie skarżyli.
Wielkie dzięki za stawienie sie o takiej porze!
Sparing zorganizowany na zyczenie "OgraNicz0ny".
Zreszta ja na Outpost i na Arkaden strasznie słabo gralem, przez to ze siedzę teraz 2 m dalej od TV i od tego ze bylem zmęczony...
Lider TNT sie skarżył ze ktoś z nas używał stunow..

Dzieki dla:
Blakac
sztill-95_pl
jakurok
OgraNicz0ny
cV_Eryk
pmpmarcin
Powrót do góry Go down
https://freeborn.forummotion.com
Go??
Gość




FBc* vs TNT [Przegrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs TNT [Przegrana]   FBc* vs TNT [Przegrana] I_icon_minitimeNie Gru 18, 2011 9:35 am

` PRZEPRASZAM, : ((

Chcialem przperosic wszystkich klanowiczow za mojna postawe wczoraj (zrobie sie offline podczas klanowki) jak wam wczesniej mowilem moja mama powiedziala ze gram od 9 : 00 do 22 Sad bez przerwy . kazala mi konczyc ostaecznie wylaczylem o 23 Sad . SORY Sad mam nadzieje ze mi to wybaczycie i obiecuje ze to sie wiecej nie powtorzy Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




FBc* vs TNT [Przegrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs TNT [Przegrana]   FBc* vs TNT [Przegrana] I_icon_minitimeNie Gru 18, 2011 9:52 am

Pamietacie na Arkaden jak przegrywalismy 11-3 a nagle bylo 11-9 Smile to dlatego ze pozniej zaczelismy grac druzynowo a nie tylko biegac + Ja mysle zee nawet dobrze nam poszlo przecierz oni sa klanem chyba dlugo a my krotko Razz
Powrót do góry Go down
RomeyPL
Admin
RomeyPL


Liczba postów : 557
Lokalizacja : Mjøndalen

FBc* vs TNT [Przegrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs TNT [Przegrana]   FBc* vs TNT [Przegrana] I_icon_minitimeNie Gru 18, 2011 11:45 am

Nie zapominajmy ze klan HiT (zwycięzcy mini-ligi Black Ops) wygrali z każdym oprócz TNT.
Znaczy to ze TNT jest na szczycie polskich klanów.
I nie zapominajmy ze narazie jestesmy po 1 treningu, klan TNT istnieje juz prawie 3 lata i są po kilkudziesięciu treningach i po kilkaset sparow razem zagrali. Maja narazie lepsze zgranie jako Team, ale my tez takie zbobedziemy jak będziemy razem ze soba grac..

@ OgraNicz0ny
Zapytales sie mnie czy zoragnizuje jakas klanowke, powiedzialem ze o 22 dopiero możemy zagrac z TNT.
Powiedzialem ze klanowka będzie wtedy do 12 w nocy. Powiedziales ze bedziesz na calej klanowce.
Tak sie nie robi ;/
Wielkie szczescie ze byli marcin z Erykiem bo bym sie spalił ze wstydu...
Neutral

Wszystkiego panowie wygrywać nie można, są wzloty i upadki. Akurat trafiliśmy na zły dzień...
Powrót do góry Go down
https://freeborn.forummotion.com
Sponsored content





FBc* vs TNT [Przegrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs TNT [Przegrana]   FBc* vs TNT [Przegrana] I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
FBc* vs TNT [Przegrana]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» FBc* vs TNT [Przegrana]
» FBc* vs TNT [Przegrana]
» FBc* vs =4G= [Przegrana]
» FBc* vs TMD [Przegrana]
» FBc* vs TNT [Przegrana]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Forum Klanowe :: Sparingi / Mecze Klanowe-
Skocz do: