Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Rekrutacja do klanu: Otwarta
Spotkanie z HoP zostało odwołane! Liga została zamknięta

 

 FBc* vs TNT [Przegrana]

Go down 
AutorWiadomość
RomeyPL
Admin
RomeyPL


Liczba postów : 557
Lokalizacja : Mjøndalen

FBc* vs TNT [Przegrana] Empty
PisanieTemat: FBc* vs TNT [Przegrana]   FBc* vs TNT [Przegrana] I_icon_minitimeNie Lut 12, 2012 8:53 pm

Search and Destroy on Underground
FBc* 11-12 TNT

Search and Destroy on Village
FBc* 5-12 TNT


Ostatnio zmieniony przez RomeyPL dnia Nie Lut 12, 2012 9:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://freeborn.forummotion.com
Go??
Gość




FBc* vs TNT [Przegrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs TNT [Przegrana]   FBc* vs TNT [Przegrana] I_icon_minitimeNie Lut 12, 2012 9:00 pm

Chcialem tylko przeprosic caly klan za moja postawe na mapie village. To byl jeden z najgorszych meczow co ja kiedykolwiek rozegralem Sad
Powrót do góry Go down
RomeyPL
Admin
RomeyPL


Liczba postów : 557
Lokalizacja : Mjøndalen

FBc* vs TNT [Przegrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs TNT [Przegrana]   FBc* vs TNT [Przegrana] I_icon_minitimeNie Lut 12, 2012 9:01 pm

Kuźwa sorry panowie, jak mnie wywaliło jak było 5-8 ;/ GG by the way Thumbs Up
Powrót do góry Go down
https://freeborn.forummotion.com
Go??
Gość




FBc* vs TNT [Przegrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs TNT [Przegrana]   FBc* vs TNT [Przegrana] I_icon_minitimeNie Lut 12, 2012 9:02 pm

oddamy im w lidze! !! Thumbs Up
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




FBc* vs TNT [Przegrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs TNT [Przegrana]   FBc* vs TNT [Przegrana] I_icon_minitimeNie Lut 12, 2012 9:11 pm

no mam nadzieje ze wtedy nie bede gral jak jakas ciota
Powrót do góry Go down
RomeyPL
Admin
RomeyPL


Liczba postów : 557
Lokalizacja : Mjøndalen

FBc* vs TNT [Przegrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs TNT [Przegrana]   FBc* vs TNT [Przegrana] I_icon_minitimeNie Lut 12, 2012 9:14 pm

Nie ma co się oszukiwać, mapy nam nie do końca dopasowały i TNT byli lepiej na nich przygotowani.

Dla mnie to jest już bardzo duży krok ze jako tak krotko istniejący klan zaszliśmy na 2 miejsce gdzie graliśmy z innymi klanami które trwają już po kilka lat.

Nie wiem jak wy ale ja jestem już wygrany ze doszliśmy tak daleko.

Brawo dla wszystkich którzy stawiali się na Treningach !

I oczywiście Blakac ze w lidze sie zrewanżujemy, teraz dostaliśmy kilka dobrych lekcji na Sercza, wiec trzeba zacząć grac inne tryby które zostaną grane w lidze.


Co do stat Mateusza i sztilla, wiem nie byly najlepsze, "nie bede ich tu pisał bo pewnie nie chcecie", ale pamiętajcie każdy ma czasami zły dzień i nie idze najlepiej, i dzisiaj jeden taki wam sie przytrafił, mi się wydaje ze to dla was była presja.


Jeszcze raz gratulacje dla całego Klanu FBc* !! Dobrze zagrany Turniej, oby tak dalej !
Powrót do góry Go down
https://freeborn.forummotion.com
Go??
Gość




FBc* vs TNT [Przegrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs TNT [Przegrana]   FBc* vs TNT [Przegrana] I_icon_minitimeNie Lut 12, 2012 9:33 pm

mozesz je napisac mi to lata :/ ale pamietaj tez o tych z undregrounda
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




FBc* vs TNT [Przegrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs TNT [Przegrana]   FBc* vs TNT [Przegrana] I_icon_minitimePon Lut 13, 2012 12:52 pm

dzis jestem bardzo chory a wczoraj na meczu glowa mnie bardzo bolala,ja myszle ze to byl zly dzien.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





FBc* vs TNT [Przegrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs TNT [Przegrana]   FBc* vs TNT [Przegrana] I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
FBc* vs TNT [Przegrana]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» FBc* vs TNT [Przegrana]
» FBc* vs TNT [Przegrana]
» FBc* vs TNT [Przegrana]
» FBc* vs =4G= [Przegrana]
» FBc* vs TMD [Przegrana]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Forum Klanowe :: Sparingi / Mecze Klanowe-
Skocz do: