Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Rekrutacja do klanu: Otwarta
Spotkanie z HoP zostało odwołane! Liga została zamknięta

 

 FBc* vs =4G= [Przegrana]

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
RomeyPL
Admin
RomeyPL


Liczba postów : 557
Lokalizacja : Mjøndalen

FBc* vs =4G= [Przegrana] Empty
PisanieTemat: FBc* vs =4G= [Przegrana]   FBc* vs =4G= [Przegrana] I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 7:49 pm

Nie wiem na jakich zasadach oni grali, ale nie ma co sie wnerwiac wkoncu nie sa zapisani na Cupa.

Search and Destroy Ogólnie: (Srry ale nie pamiętam szczegółów)
FBc* 15-24 =4G=


Ostatnio zmieniony przez RomeyPL dnia Wto Sty 17, 2012 8:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://freeborn.forummotion.com
Go??
Gość




FBc* vs =4G= [Przegrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs =4G= [Przegrana]   FBc* vs =4G= [Przegrana] I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 7:57 pm

Ja z tymi kupami juz niegram Wink jutro powinienem byc na ps3 ale nic nie objecuje
Powrót do góry Go down
RomeyPL
Admin
RomeyPL


Liczba postów : 557
Lokalizacja : Mjøndalen

FBc* vs =4G= [Przegrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs =4G= [Przegrana]   FBc* vs =4G= [Przegrana] I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 8:02 pm

Haahahahaha, spokojnie przeczytaj jeszcze raz regulamin. Nie obrazamy innych klanow no chyba ze w sytuacjach extremalnych, a oni tylko nie znali regulaminu Thats All.
Powrót do góry Go down
https://freeborn.forummotion.com
Go??
Gość




FBc* vs =4G= [Przegrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs =4G= [Przegrana]   FBc* vs =4G= [Przegrana] I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 8:07 pm

Wiem pamietam regulamin i Srry ale musialem ta furie ze mnie wydusic Smile a tu moglem tak delikatnie to napisac Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




FBc* vs =4G= [Przegrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs =4G= [Przegrana]   FBc* vs =4G= [Przegrana] I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 8:10 pm

Nie bylo mnie i przegraliscie. Fali lol!
Powrót do góry Go down
Matt8097




Liczba postów : 83

FBc* vs =4G= [Przegrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs =4G= [Przegrana]   FBc* vs =4G= [Przegrana] I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 8:20 pm

raffael z klanu 4G zmieniał klasy w czasie gry chyba tylko ja to zauwazyłem a jak jest w regulaminie mozna miec 1 klase w 1 calym meczu
Powrót do góry Go down
RomeyPL
Admin
RomeyPL


Liczba postów : 557
Lokalizacja : Mjøndalen

FBc* vs =4G= [Przegrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs =4G= [Przegrana]   FBc* vs =4G= [Przegrana] I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 8:27 pm

Blakac nastepny spar z 4G za mnie zagrasz zobaczymy cheers

Ze squadem:
sztill
Matt
nilskickshow
jakurok
Powrót do góry Go down
https://freeborn.forummotion.com
Go??
Gość




FBc* vs =4G= [Przegrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs =4G= [Przegrana]   FBc* vs =4G= [Przegrana] I_icon_minitimeSro Sty 18, 2012 7:20 am

Ja też grałem w 1 meczu Very Happy
Powrót do góry Go down
Matt8097




Liczba postów : 83

FBc* vs =4G= [Przegrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs =4G= [Przegrana]   FBc* vs =4G= [Przegrana] I_icon_minitimeSro Sty 18, 2012 8:30 am

no kubos tez grał wtedy Very Happy
Powrót do góry Go down
Mateusz_665




Liczba postów : 48
Lokalizacja : Głogów

FBc* vs =4G= [Przegrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs =4G= [Przegrana]   FBc* vs =4G= [Przegrana] I_icon_minitimeSro Sty 18, 2012 9:04 am

Do tego ze bylo na poczatku 4v5 to pomoglem im , alw wrecz to sa nie ogary na SD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





FBc* vs =4G= [Przegrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs =4G= [Przegrana]   FBc* vs =4G= [Przegrana] I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
FBc* vs =4G= [Przegrana]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» FBc* vs TMD [Przegrana]
» FBc* vs G][M [Przegrana]
» FBc* vs TMD [Przegrana]
» FBc* vs TNT [Przegrana]
» FBc* vs TNT [Przegrana]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Forum Klanowe :: Sparingi / Mecze Klanowe-
Skocz do: