Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Rekrutacja do klanu: Otwarta
Spotkanie z HoP zostało odwołane! Liga została zamknięta

 

 Podanie: Mateusz_665

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitimePią Sty 20, 2012 5:48 pm

Zrob ankiete (2 oppowiedzi za przyjeciem i przeciw. Wiekszosc zdecyduje)
Powrót do góry Go down
RomeyPL
Admin
RomeyPL


Liczba postów : 557
Lokalizacja : Mjøndalen

Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 21, 2012 9:38 am

Juz zrobillem ankiete.
Powrót do góry Go down
https://freeborn.forummotion.com
Go??
Gość




Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 21, 2012 2:34 pm

Romey spotkajmy sie we dwoch przedyskutujmy to wszystkie za i przeciw i podejmiemy decyzje
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 21, 2012 3:29 pm

Jest 6 na nie wjec czemu macie sie spotakac ??
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 21, 2012 4:00 pm

Sztill to nie ma sensu ta ankieta polowa co glosuje wogole nie zna Mateusza . :<< wedlug mnie Romey z blakacem pogadac . a nie ukrywajmy Mateusz napewno sie przyda :>
Powrót do góry Go down
Mateusz_665




Liczba postów : 48
Lokalizacja : Głogów

Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 21, 2012 4:00 pm

Tak tylko jakurok kazdego namiawial zeby dali na Nie nawet matt i nickshow zaglosowali na Nie a nawet mnie nie znaja. Wez przestan te glosowanie jest bez sensu to lider i vice lider powinni glosowac a nie gracze....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 21, 2012 4:04 pm

Ja nie bronie Mateusza ale to musze Potwierdzić


Ostatnio zmieniony przez pmpmarcin dnia Sob Sty 21, 2012 4:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 21, 2012 4:05 pm

Jak mowie uzgodnimy z romeyem wszystkie za i przeciw
Powrót do góry Go down
Mateusz_665




Liczba postów : 48
Lokalizacja : Głogów

Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 21, 2012 4:06 pm

A jesli ja dojde a jakurok odejdzie to jego sprawa chcialem sie z nim pogodzic nie chcial wiec oficjalnie te glosowanie jesr bez sensu
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 21, 2012 4:18 pm

Mateusz!!!!! Jakurok nikogo nie namawial ,pytal sie tylko kto glosuje na co akurat tak jak ty !!!!!!! do mnie napisales taka widaomosc, na kogo glosujesz ?? ja odpowiedzialem ze na nie bo nie chce zeby Jakurok odszedl . A ty do mnie napisales ( myslalem ze jestes spoko) !!!!!!!!!!!!! Wjec to co ty tutaj piszesz to tylko skomentuje tak HAHAHAHAHA
Powrót do góry Go down
Mateusz_665




Liczba postów : 48
Lokalizacja : Głogów

Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 21, 2012 4:26 pm

No napisalem na kogo glosujesz i myslalem ze jestes spoko ale sie mylilem a nawet ograniczony ci powtierdzi bo mi wszytko powiedzial a ty sztill nie bron tak jakuroka Very Happy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 21, 2012 4:31 pm

Tak bo wole Jakuroka zamiast ciebie , dla mnie on jest lepszy lepsza wspolpraca i wogole ale dobra ja tam nie podejmmoje decyzj ale ja bym cie nie przyjmowal
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 21, 2012 4:46 pm

ja pierdziele klocimy sie przed winter cupem po co na to ?? ogarnijmy sie !!! . moze wrocimy do tej sprawy po winter cupie .? musimy sie skupic i pokazac sie z jak najlepszej strony zeby juz kazdy klan nas szanowal !. bo ja tego chce nie wiem jak wy ! Sad
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 21, 2012 5:04 pm

Ja tez tego chce ale mowie tylko ze tak jak by on doszedl do klanu ( jakurok odszedl) to by bylo bezsensu( dzien przed wintercupem ) !!!!!!!
Powrót do góry Go down
Mateusz_665




Liczba postów : 48
Lokalizacja : Głogów

Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 21, 2012 5:08 pm

No to niech nie odchodzi!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 21, 2012 5:23 pm

pytanie sie ludzi to nie namawianie .I matuesz chce zrobic wszystko zeby dolonczyc . ja wiem ze muj glos sam nic nie zrobi ale musze podkreslic pare zeczy.ja was nigdy nie zdradzilem i nie mam zamiaru,zauwazyliscie ze matuesz byl w tylu klanach i za kazdym razem odszedl jak przegrywali, a jak my bedziemy przegrywac to co?se tak tez odejdzie?ja nigdy bym nie odszedl i bardzo niechce ,znalazlem w tym klanie bardzo dobrych kumpli, a nawet jak wyjde to mam nadzieje ze wy mnie nie zdelitujecie.i jescze mateusz zycie jest twarde i jak cie niechcemy w klanie noto sie nie wpychaj na hama i nie pierdol bzdor.ja jestem wychowany.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 21, 2012 5:34 pm

Ja przynaimej cie nie wywale ze znajomych bo jestes wpozo chlop i nie chce zebys wyszedl Smile mam nadzieje ze sie to nie stanie .)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 21, 2012 5:36 pm

dzienki caly clan jak rodzinki tylko jak dolanczy to bedzie wrzut na dupie hehe
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 21, 2012 5:39 pm

Przez jedne dziecko taka klutnia dzien przed cupem i jak tutaj wpolpracowac ;(((
Powrót do góry Go down
Matt8097




Liczba postów : 83

Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 21, 2012 7:21 pm

Mateusz665 dla mnie to ty jesteś dwulicowy czyli jestes na 2 frontach jak jestes w klanie i on przegra z 2 klanem to idziesz do innego i tak w kółko. jak odeszles od HoP to im na ubliżałeś czyli wyzywałeś ich,sami nam powiedzieli ( mnie,jakurokowki i ( sztillowi chyba ) ze ich wyzywaleś. i tu sie powtarza sytuacja na Black opsach kiedy zdradziłeś nasz klan dla HoP i tak samo sie zachowywałeś.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 21, 2012 7:23 pm

Jednym slowem nie zmienil sie Smile
Powrót do góry Go down
Mateusz_665




Liczba postów : 48
Lokalizacja : Głogów

Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 21, 2012 8:02 pm

Matt a ty sie nie wtracaj ja ci nic nie zrobilem, jakurok sam jestes wrzutem na dupie i mi sie przypomnialo jak mnie wyzywales na big foocie na Black Opsie o mojej rekrutacji zadecyduje Blakac i Romey wiec juz tu nie spamujcie na rekrutacji mojej . Pozdrawiam Wink
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 21, 2012 8:30 pm

tak to jest prawda ze romey i blakac zdecyduja ale ja jestem wychowany,nie przeklinam wogule.a ty najmlodszy a najwiencej przeklinasz.myszlisz ze wszystko mozesz zrobic sam.ludzi z klanu wyzywasz za plecami.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 21, 2012 8:30 pm

niewychowany bachor jestes i juz
Powrót do góry Go down
Mateusz_665




Liczba postów : 48
Lokalizacja : Głogów

Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitimeSob Sty 21, 2012 8:48 pm

Dobtra nie spamuj i nikogo nie wyzywam za plecami tak jak ty i juz nie pisz na tym podaniu bo tylko spamujesz pisz na ps3
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie: Mateusz_665  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Mateusz_665    Podanie: Mateusz_665  - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie: Mateusz_665
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Podanie
» podanie Krychu_killer_pl
» Podanie: DatSik_aKa_xTMSx.
» podanie: wrulkl
» Podanie: CzesioTheCamper

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Forum Klanowe :: Rekrutacja-
Skocz do: