Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Rekrutacja do klanu: Otwarta
Spotkanie z HoP zostało odwołane! Liga została zamknięta

 

 Podanie: CzesioTheCamper

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
CzesioTheCamper




Liczba postów : 11
Lokalizacja : Olsztyn

Podanie: CzesioTheCamper Empty
PisanieTemat: Podanie: CzesioTheCamper   Podanie: CzesioTheCamper I_icon_minitimePią Mar 02, 2012 5:20 pm

PSN ID: CzesioTheCamper
Wiek: 16, prawie 17 lat.
Headset: Tak.
Gry, w które mogę grać: MW3, BO, BC2
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: CzesioTheCamper Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: CzesioTheCamper   Podanie: CzesioTheCamper I_icon_minitimePią Mar 02, 2012 5:29 pm

znam goscia, super chlopak, fajnie sie z nim gra i jest ogarniety. wszyscy z nim mamy cos wspolnego : nie lubimy mateusza 665 Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: CzesioTheCamper Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: CzesioTheCamper   Podanie: CzesioTheCamper I_icon_minitimePią Mar 02, 2012 6:30 pm

gralem z nim i jest spoko Thumbs Up
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: CzesioTheCamper Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: CzesioTheCamper   Podanie: CzesioTheCamper I_icon_minitimePią Mar 02, 2012 9:23 pm

Dzisiaj z nim graliśmy i jest spoko jestem na tak Podanie: CzesioTheCamper 1190761954
Powrót do góry Go down
CzesioTheCamper




Liczba postów : 11
Lokalizacja : Olsztyn

Podanie: CzesioTheCamper Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: CzesioTheCamper   Podanie: CzesioTheCamper I_icon_minitimePon Mar 05, 2012 4:44 pm

Jak rekrutacja zamknięta to znaczy że nie mam szans dołączyć? Smile
Powrót do góry Go down
wrulkl

wrulkl


Liczba postów : 116

Podanie: CzesioTheCamper Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: CzesioTheCamper   Podanie: CzesioTheCamper I_icon_minitimePon Mar 05, 2012 7:16 pm

a zlozyles podanie przed czy po zamknieciu?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: CzesioTheCamper Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: CzesioTheCamper   Podanie: CzesioTheCamper I_icon_minitimePon Mar 05, 2012 7:59 pm

zlozyl przed. czesio i hopek to narazie ostatnie osoby jakie maja szanse dojsc. NARAZIE!
Powrót do góry Go down
wrulkl

wrulkl


Liczba postów : 116

Podanie: CzesioTheCamper Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: CzesioTheCamper   Podanie: CzesioTheCamper I_icon_minitimeSob Mar 10, 2012 11:22 pm

ekhem...Przykro mi to mowic ale nie nadajesz sie. Rozumiem ze w klanie FBc* nie graja koxy(jak ja Very Happy)ale jakies doswiadczenie trzeba podkreslam TRZEBA posiadac.Np ja lider ViP oraz PK,np dawidzych lider 3wW.Pobaw sie w klany nawet zaloz sobie RM-radio ma RYJA ale przemysl wszystko otganizuj spary dla twojego klanu(otrzetlem od tematu)Tak jak pisalem bardzo i przykro ale ja jako 1 osoba czyli wrulcio:Djestem na NIE oczywiscie masz jeszcze szanse bo wszytsko zalezy od decyzji Romeya i Blakaca...(głownie romeya)jak pisales ze sie nie obrazisz licze na twoje slowo:D
Powrót do góry Go down
yexley98




Liczba postów : 59
Lokalizacja : Poznań

Podanie: CzesioTheCamper Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: CzesioTheCamper   Podanie: CzesioTheCamper I_icon_minitimeNie Mar 11, 2012 8:19 am

Sorry wrulkl, ale większe doświadczenie ma on niż ty. Jestem na tak, wczoraj sporo z nim grałem i spoko koleś.
Powrót do góry Go down
wrulkl

wrulkl


Liczba postów : 116

Podanie: CzesioTheCamper Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: CzesioTheCamper   Podanie: CzesioTheCamper I_icon_minitimeNie Mar 11, 2012 9:40 am

oj cicho yexley xD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: CzesioTheCamper Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: CzesioTheCamper   Podanie: CzesioTheCamper I_icon_minitimeNie Mar 11, 2012 10:16 am

A ja się nie zgodze z wypowiedzią wrulka ponieważ ja nie byłem w ŻADNYM klanie liderem i nie byłem w ŻADNYM klanie takim jak FBc* czyli że lider organizował spary,turnieje,ligi itd. va chyba mam jakieś doświadczenie w COD'a czy nie sądzisz więc jestem na TAK
Powrót do góry Go down
RomeyPL
Admin
RomeyPL


Liczba postów : 557
Lokalizacja : Mjøndalen

Podanie: CzesioTheCamper Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: CzesioTheCamper   Podanie: CzesioTheCamper I_icon_minitimeNie Mar 11, 2012 12:11 pm

Nieprzyjety do klanu. Za niski poziom grania.
Zamykam
Powrót do góry Go down
https://freeborn.forummotion.com
Sponsored content





Podanie: CzesioTheCamper Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: CzesioTheCamper   Podanie: CzesioTheCamper I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie: CzesioTheCamper
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie
» podanie Krychu_killer_pl
» Podanie: DatSik_aKa_xTMSx.
» Podanie: Mateusz_665
» Podanie: Kamil1997_PL

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Forum Klanowe :: Rekrutacja-
Skocz do: