Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Rekrutacja do klanu: Otwarta
Spotkanie z HoP zostało odwołane! Liga została zamknięta

 

 FBc* vs SS [Wygrana]

Go down 
AutorWiadomość
RomeyPL
Admin
RomeyPL


Liczba postów : 557
Lokalizacja : Mjøndalen

FBc* vs SS [Wygrana] Empty
PisanieTemat: FBc* vs SS [Wygrana]   FBc* vs SS [Wygrana] I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 10:59 pm

Capture the flag on Underground
FBc* 3-0 SS

Dominacja on Village runda 1
FBc* 76-94 SS

Dominacja on Village runda 2
FBc* 94-74 SS

Search and destroy on Resistance
FBc* 8-12 SS
Powrót do góry Go down
https://freeborn.forummotion.com
Go??
Gość




FBc* vs SS [Wygrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs SS [Wygrana]   FBc* vs SS [Wygrana] I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 11:02 pm

Gralismy pod ekstremalnymi warunkami a i tak wygralismy xD Wielkie Brawa dla Blakaca na CTF nasz bohater w obronie Smile
Powrót do góry Go down
RomeyPL
Admin
RomeyPL


Liczba postów : 557
Lokalizacja : Mjøndalen

FBc* vs SS [Wygrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs SS [Wygrana]   FBc* vs SS [Wygrana] I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 11:04 pm

I jakuroka za eskortowanie ;]
Byly lekkie emocje, ale bylo ok nie pominajac Laggow na SnD..
Powrót do góry Go down
https://freeborn.forummotion.com
Go??
Gość




FBc* vs SS [Wygrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs SS [Wygrana]   FBc* vs SS [Wygrana] I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 11:06 pm

no, miedzy nami jest coraz lepsza wspolpraca i mysle ze wszystkich z ktorymi gralismy zaskoczylismy nasza dobra wpolpraca i naszymi skilsami Smile Wielkie Brawa PANOWIE !!!!
Powrót do góry Go down
RomeyPL
Admin
RomeyPL


Liczba postów : 557
Lokalizacja : Mjøndalen

FBc* vs SS [Wygrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs SS [Wygrana]   FBc* vs SS [Wygrana] I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 11:09 pm

Ogłaszam ze to był nasz ostatni spar w tym roku najbliższy za 1-2 tygodnie!!
Powrót do góry Go down
https://freeborn.forummotion.com
Go??
Gość




FBc* vs SS [Wygrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs SS [Wygrana]   FBc* vs SS [Wygrana] I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 11:11 pm

Mysle ze mozemy uznac ten rok za Bardzo udany Smile 1 przegrana, 1 remis i 8 wygranych, nie wiele nowych klanow moze sie popisac takimi statystykami Smile
Powrót do góry Go down
RomeyPL
Admin
RomeyPL


Liczba postów : 557
Lokalizacja : Mjøndalen

FBc* vs SS [Wygrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs SS [Wygrana]   FBc* vs SS [Wygrana] I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 11:15 pm

sztill-95_pl napisał:
Mysle ze mozemy uznac ten rok za Bardzo udany Smile 1 przegrana, 1 remis i 8 wygranych, nie wiele nowych klanow moze sie popisac takimi statystykami Smile

To prawda jak narazie, wszysko idzie w dobrym kierunku aby zajac podium wśród Polskich Klanów FPS grających na PS3.
Juz nie chce wspominać jak dostane nowego neta nie będę sie musiał martwic ze mnie wywali.
Większość z tych meczy mogliśmy zagrał lepiej, tylko mnie czesto wywala ;/
Wiec z 20-30 rund na serczu graliście bezmnie, a wydaje mi sie ze to jest oslabienie. Rolling Eyes

Pozdrawiam Romey ..
Powrót do góry Go down
https://freeborn.forummotion.com
Go??
Gość




FBc* vs SS [Wygrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs SS [Wygrana]   FBc* vs SS [Wygrana] I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 11:17 pm

Granie bez lidera klanu to zawsze oslabienie Smile Ale i tak mysle ze zawsze jak cie wywalalo to ktos inny bral iniciatywe i probowal nas poprowadzic do zwyciestwa ( przynaimjej staralismy sie to zrobic) Wink
Powrót do góry Go down
RomeyPL
Admin
RomeyPL


Liczba postów : 557
Lokalizacja : Mjøndalen

FBc* vs SS [Wygrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs SS [Wygrana]   FBc* vs SS [Wygrana] I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 11:24 pm

sztill-95_pl napisał:
Granie bez lidera klanu to zawsze oslabienie Smile Ale i tak mysle ze zawsze jak cie wywalalo to ktos inny bral iniciatywe i probowal nas poprowadzic do zwyciestwa ( przynaimjej staralismy sie to zrobic) Wink

Wydaje mi się ze ta osoba jest Blakac, i dziękuje mu za to ze potrafi wami pokierować. Może nie zawsze jest jak w bajce, ale obiecuje ze wszystko się poprawi jak wróci mi stale łącze. Bo narazie mam najsłabsze z całego klanu ;/ Poprawa będzie akurat dostane neta jak liga wystartuje ;]
Mam lekkie lagi i często mnie wywala, nie życzę wam takiego netu, jest to za przeproszenie WKURWIAJACE ! Bedzie poprawa jak tylko bedzie nowy net..
Powrót do góry Go down
https://freeborn.forummotion.com
Go??
Gość




FBc* vs SS [Wygrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs SS [Wygrana]   FBc* vs SS [Wygrana] I_icon_minitimeWto Gru 27, 2011 11:26 pm

TO DOBRZE BARDZO SIE CIESZE Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




FBc* vs SS [Wygrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs SS [Wygrana]   FBc* vs SS [Wygrana] I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 6:16 pm

sztill-95_pl napisał:
Gralismy pod ekstremalnymi warunkami a i tak wygralismy xD Wielkie Brawa dla Blakaca na CTF nasz bohater w obronie Smile
sztilu bez ciebie bym nic nie zrobil
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




FBc* vs SS [Wygrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs SS [Wygrana]   FBc* vs SS [Wygrana] I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 8:32 pm

jak to nic ??
Powrót do góry Go down
Sponsored content





FBc* vs SS [Wygrana] Empty
PisanieTemat: Re: FBc* vs SS [Wygrana]   FBc* vs SS [Wygrana] I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
FBc* vs SS [Wygrana]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» FBc* vs HoP [Wygrana]
» FBc* vs HoP [Wygrana]
» FBc* vs G][M [Wygrana]
» FBc* vs iSm [wygrana]
» FBc* vs G][M [Wygrana]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Forum Klanowe :: Sparingi / Mecze Klanowe-
Skocz do: