Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Rekrutacja do klanu: Otwarta
Spotkanie z HoP zostało odwołane! Liga została zamknięta

 

 Podanie Sun_ExotiC_14

Go down 
+2
BartekPL
Sun_exotic_14
6 posters
AutorWiadomość
Sun_exotic_14




Liczba postów : 2

Podanie Sun_ExotiC_14 Empty
PisanieTemat: Podanie Sun_ExotiC_14   Podanie Sun_ExotiC_14 I_icon_minitimeWto Kwi 03, 2012 9:53 pm

Sun_ExotiC_14
14
headset: Tak
mw3, bc2, bf3, mw2, bo, cod5
G][M
Powrót do góry Go down
BartekPL




Liczba postów : 5

Podanie Sun_ExotiC_14 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sun_ExotiC_14   Podanie Sun_ExotiC_14 I_icon_minitimeWto Kwi 03, 2012 11:22 pm

Moj ziomek, dobrze gra ogarnięty da się z nim dogadać/pogadać. Zna dużo osob z FBc, czesto z nim gram .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie Sun_ExotiC_14 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sun_ExotiC_14   Podanie Sun_ExotiC_14 I_icon_minitimeSro Kwi 04, 2012 8:49 am

GM sie rozsypuje ?? czy po prostu wolicie lepszy klan Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie Sun_ExotiC_14 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sun_ExotiC_14   Podanie Sun_ExotiC_14 I_icon_minitimeSro Kwi 04, 2012 11:58 am

Spoko koleś ogarnięty da się z nim fajnie pograć
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie Sun_ExotiC_14 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sun_ExotiC_14   Podanie Sun_ExotiC_14 I_icon_minitimeSro Kwi 04, 2012 12:41 pm

sztill oni nie lubia gm bo wogule nie grali tu beda mnieli szanse sie wykazac
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie Sun_ExotiC_14 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sun_ExotiC_14   Podanie Sun_ExotiC_14 I_icon_minitimeSro Kwi 04, 2012 1:22 pm

Spoko Smile tylko sie pytalem :=)
Powrót do góry Go down
nilskickshow




Liczba postów : 17
Lokalizacja : Katowice

Podanie Sun_ExotiC_14 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sun_ExotiC_14   Podanie Sun_ExotiC_14 I_icon_minitimeSro Kwi 04, 2012 6:09 pm

to przejście było już dawno ustalone xD
z BartuPL
Powrót do góry Go down
yexley98




Liczba postów : 59
Lokalizacja : Poznań

Podanie Sun_ExotiC_14 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sun_ExotiC_14   Podanie Sun_ExotiC_14 I_icon_minitimeCzw Kwi 05, 2012 12:22 pm

Egzotyczny!!! Jestem na tak, egzotyczny spoko koleś.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie Sun_ExotiC_14 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sun_ExotiC_14   Podanie Sun_ExotiC_14 I_icon_minitimeCzw Kwi 05, 2012 7:08 pm

tylko zebys sie nie pomylil z erotyczny
Powrót do góry Go down
yexley98




Liczba postów : 59
Lokalizacja : Poznań

Podanie Sun_ExotiC_14 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sun_ExotiC_14   Podanie Sun_ExotiC_14 I_icon_minitimeCzw Kwi 05, 2012 7:23 pm

Egzotyczny film erotyczny!
Powrót do góry Go down
RomeyPL
Admin
RomeyPL


Liczba postów : 557
Lokalizacja : Mjøndalen

Podanie Sun_ExotiC_14 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sun_ExotiC_14   Podanie Sun_ExotiC_14 I_icon_minitimeCzw Kwi 05, 2012 9:43 pm

Kocham w jaki sposób ekipa z FBc profesjonalnie spamuje nasze Forum <3 Im lovin it :*
Powrót do góry Go down
https://freeborn.forummotion.com
Go??
Gość




Podanie Sun_ExotiC_14 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sun_ExotiC_14   Podanie Sun_ExotiC_14 I_icon_minitimeCzw Kwi 05, 2012 10:49 pm

FREEE BOOOOOORRRRRRNNNNNNNN POOOOOOOOWWWWWWEEEERRRRR!!! <3
Powrót do góry Go down
wrulkl

wrulkl


Liczba postów : 116

Podanie Sun_ExotiC_14 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sun_ExotiC_14   Podanie Sun_ExotiC_14 I_icon_minitimePią Kwi 06, 2012 8:17 am

hah:D ale jesli chodzi o podanie jestem na tak koles sie stara i calgiem dobrze gra
Powrót do góry Go down
yexley98




Liczba postów : 59
Lokalizacja : Poznań

Podanie Sun_ExotiC_14 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sun_ExotiC_14   Podanie Sun_ExotiC_14 I_icon_minitimePią Kwi 06, 2012 9:08 am

Ufffaszammm, sze poinniiźmy go pszyjondź, bo to topry dżłowieg.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie Sun_ExotiC_14 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sun_ExotiC_14   Podanie Sun_ExotiC_14 I_icon_minitimeNie Kwi 08, 2012 10:19 am

niechce go w klanie maly guwniarz
najwyrazniej niewie kim jestem ze jestem liderem klanu i nie toleruje blusgania siebie ani innych za plecach
Powrót do góry Go down
wrulkl

wrulkl


Liczba postów : 116

Podanie Sun_ExotiC_14 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sun_ExotiC_14   Podanie Sun_ExotiC_14 I_icon_minitimeNie Kwi 08, 2012 1:31 pm

a co sie stalo? slyszalem ze doszlo do konfrontacji ale az tak bardzo? moze uda ci sie jakurok pogodzic z exoticem i pogodzic sie wgl. ale to twoja decyzja jakurok ale ja go lubie i jestem na tak P.S jakurok jestes VICE-liderem nie liderem zastanow sie jeszcze
Powrót do góry Go down
yexley98




Liczba postów : 59
Lokalizacja : Poznań

Podanie Sun_ExotiC_14 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sun_ExotiC_14   Podanie Sun_ExotiC_14 I_icon_minitimeNie Kwi 08, 2012 8:12 pm

Jakurok nie pie*dol, egzotyczny dobra parówa.
Powrót do góry Go down
wrulkl

wrulkl


Liczba postów : 116

Podanie Sun_ExotiC_14 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sun_ExotiC_14   Podanie Sun_ExotiC_14 I_icon_minitimePon Kwi 09, 2012 11:41 am

zycze wszystkim wesolych swiat wszystkiego najlepszego P.S pisze to dla wszystkich Very Happy
Powrót do góry Go down
RomeyPL
Admin
RomeyPL


Liczba postów : 557
Lokalizacja : Mjøndalen

Podanie Sun_ExotiC_14 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sun_ExotiC_14   Podanie Sun_ExotiC_14 I_icon_minitimeWto Kwi 10, 2012 10:35 am

Do Cb nic nie mam i nie wiem czymu jakurok nie chcial Cie w klanie, ale ze wzgledu ze jakurok juz nie jest w FBc mozesz do nas dolaczyc, gdyz troche z Toba gralem i jestes spoko koles.
Powrót do góry Go down
https://freeborn.forummotion.com
Sponsored content





Podanie Sun_ExotiC_14 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie Sun_ExotiC_14   Podanie Sun_ExotiC_14 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie Sun_ExotiC_14
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Forum Klanowe :: Rekrutacja-
Skocz do: