Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Rekrutacja do klanu: Otwarta
Spotkanie z HoP zostało odwołane! Liga została zamknięta

 

 Podanie BartuPL

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
BartekPL




Liczba postów : 5

Podanie BartuPL Empty
PisanieTemat: Podanie BartuPL   Podanie BartuPL I_icon_minitimePon Kwi 02, 2012 7:57 pm

- BartuPL
- 15, niedługo 16
- HeadSet Tak
- Wszystkie cody, assasiny , battlefield 3
- G][M

Znam paru ludzi od Was z klanu z reala, i dość spora cześć zna mnie od was z rozgrywek dziennych np. Jakurok , wrukl , kubos , nils , krychu , z romey'em tez pare razy się grąło : >. Pozdrawiam , Bartek Thumbs Up
Powrót do góry Go down
wrulkl

wrulkl


Liczba postów : 116

Podanie BartuPL Empty
PisanieTemat: Re: Podanie BartuPL   Podanie BartuPL I_icon_minitimeWto Kwi 03, 2012 5:41 am

gralem z nim naprawde spoko gosciu pozartowac mozna:D ja bym dal romey okres probny 1 tydzien bo zna caly klan:D ale decyzja nalezy do Cb Romey
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie BartuPL Empty
PisanieTemat: Re: Podanie BartuPL   Podanie BartuPL I_icon_minitimeWto Kwi 03, 2012 9:01 am

ciekawy jest on i bral bym go pod uwage
ogarnia multi ale sprawdzimy priv
no i zgadzam sie z wrulkl
spokokoles da sie posmiac
Powrót do góry Go down
RomeyPL
Admin
RomeyPL


Liczba postów : 557
Lokalizacja : Mjøndalen

Podanie BartuPL Empty
PisanieTemat: Re: Podanie BartuPL   Podanie BartuPL I_icon_minitimeWto Kwi 03, 2012 9:57 am

ja proponuje zrobic w jakims dniu testy, czyli zagramy sobie w 10 osob 5 z FBc i 5 chetnych do klanu, 2 sercze na prywie i 2 dominacje, oczywiscie mieszane squady aby bylo fer i po tym sprawdzamy kogo mozna do klanu wziac, wybierzemy 2 osoby ktore dostana 7dni testowych. ?
Powrót do góry Go down
https://freeborn.forummotion.com
wrulkl

wrulkl


Liczba postów : 116

Podanie BartuPL Empty
PisanieTemat: Re: Podanie BartuPL   Podanie BartuPL I_icon_minitimeWto Kwi 03, 2012 10:46 am

bardzo dobry pomysl romey
Powrót do góry Go down
BartekPL




Liczba postów : 5

Podanie BartuPL Empty
PisanieTemat: Re: Podanie BartuPL   Podanie BartuPL I_icon_minitimeWto Kwi 03, 2012 3:35 pm

Jak coś to poinformujcie mnie jakoś kiedy co i jak : 3 Dzieki za miłe wypowiedzi Very Happy

wrulkl google translator koksi Very Happy haha, i cycki ^^
Powrót do góry Go down
wrulkl

wrulkl


Liczba postów : 116

Podanie BartuPL Empty
PisanieTemat: Re: Podanie BartuPL   Podanie BartuPL I_icon_minitimeWto Kwi 03, 2012 4:34 pm

haha no ale mniejsza oto Very Happy lae jak juz to to wymiata:D hahaha p.s jak byco to ci powiem ze jest jakis news ale wchodz najlepiej co dwa dni lub codziennie:D
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie BartuPL Empty
PisanieTemat: Re: Podanie BartuPL   Podanie BartuPL I_icon_minitimeWto Kwi 03, 2012 6:25 pm

moje cycyki i dupy sa de best
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie BartuPL Empty
PisanieTemat: Re: Podanie BartuPL   Podanie BartuPL I_icon_minitimeSro Kwi 04, 2012 11:59 am

Fajny koleś i w miare ogarnia
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie BartuPL Empty
PisanieTemat: Re: Podanie BartuPL   Podanie BartuPL I_icon_minitimeSro Kwi 04, 2012 12:40 pm

w miare te slowo jest mocne
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie BartuPL Empty
PisanieTemat: Re: Podanie BartuPL   Podanie BartuPL I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie BartuPL
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie
» podanie Krychu_killer_pl
» Podanie: DatSik_aKa_xTMSx.
» Podanie: Mateusz_665
» Podanie: Kamil1997_PL

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Forum Klanowe :: Rekrutacja-
Skocz do: