Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Rekrutacja do klanu: Otwarta
Spotkanie z HoP zostało odwołane! Liga została zamknięta

 

 Podanie:Darky1_3

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
blazej120




Liczba postów : 9

Podanie:Darky1_3 Empty
PisanieTemat: Podanie:Darky1_3   Podanie:Darky1_3 I_icon_minitimeSro Lut 22, 2012 6:32 am

Imie:Blazej (Darky1_3)

Wiek: 15 Smile

Headset: (Tak/Nie) Tak

W jakie inne gry moge grac: Black Ops,MW2,Assasins's Creed Brotherhood

Inne Klany: jeszcze w zadnym nie bylem
Powrót do góry Go down
yexley98




Liczba postów : 59
Lokalizacja : Poznań

Podanie:Darky1_3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie:Darky1_3   Podanie:Darky1_3 I_icon_minitimeSro Lut 22, 2012 9:36 am

Jesstem jak najbardziej na tak, spoko koleś.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie:Darky1_3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie:Darky1_3   Podanie:Darky1_3 I_icon_minitimeSro Lut 22, 2012 10:21 am

Darky zglos sie do ograniczony lub jakurok
Powrót do góry Go down
blazej120




Liczba postów : 9

Podanie:Darky1_3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie:Darky1_3   Podanie:Darky1_3 I_icon_minitimeSro Lut 22, 2012 1:11 pm

dzieki... Yexley spytam sie jakuroka... on sie napewno zgodzi bo to moj kolega z reala... postaram sie jak najlepiej wypasc na tescie probnym ale tylko o tym zadecyduje Romey
Powrót do góry Go down
RomeyPL
Admin
RomeyPL


Liczba postów : 557
Lokalizacja : Mjøndalen

Podanie:Darky1_3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie:Darky1_3   Podanie:Darky1_3 I_icon_minitimeSro Lut 22, 2012 3:35 pm

Wystarczy ze czesto grasz i ogarnięty jesteś, jak z nami bedziesz często gral to sie nauczysz. Jakurok i Ograniczony napiszcie mi kiedy go chcecie sprawdzac bo musze wam pokazac jak bo jeszcze nie wiecie Wink
Powrót do góry Go down
https://freeborn.forummotion.com
blazej120




Liczba postów : 9

Podanie:Darky1_3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie:Darky1_3   Podanie:Darky1_3 I_icon_minitimeSro Lut 22, 2012 5:38 pm

okej moze dzisiaj wieczorkiem jakis meczyk... ?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie:Darky1_3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie:Darky1_3   Podanie:Darky1_3 I_icon_minitimeSro Lut 22, 2012 5:56 pm

ja cie troche poducze bo wiem jak ty grasz i gdzie bledy odpierdalasz
Powrót do góry Go down
blazej120




Liczba postów : 9

Podanie:Darky1_3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie:Darky1_3   Podanie:Darky1_3 I_icon_minitimeSro Lut 22, 2012 10:40 pm

emm nie do konca wiesz po praktycznie nie widzisz jak gram nie trzeba mnie poduczac bo sie sam ogarne jedynie co musze wiedziec to te wasze taktyki i nazwe miejsc na kazdej mapie... zaloze sie ze przez to moje skille w grze wzrosna Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie:Darky1_3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie:Darky1_3   Podanie:Darky1_3 I_icon_minitimeSro Lut 22, 2012 11:18 pm

od poczatku cie polunilem bo masz imie jak ja :p
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie:Darky1_3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie:Darky1_3   Podanie:Darky1_3 I_icon_minitimeCzw Lut 23, 2012 5:38 am

o ile sie nie myle to juz gralismy razem. Ja jestem na tak Smile
Powrót do góry Go down
blazej120




Liczba postów : 9

Podanie:Darky1_3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie:Darky1_3   Podanie:Darky1_3 I_icon_minitimeCzw Lut 23, 2012 6:55 am

Blakac te same imie ??? czyli mowisz ze masz na imie Blazej ?? i tak sztill gralismy juz kilka razy razem
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie:Darky1_3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie:Darky1_3   Podanie:Darky1_3 I_icon_minitimeCzw Lut 23, 2012 3:34 pm

Jestes ogarniety i jak potrenujesz z nami to bedziesz jeszcze lepszy niz jestes Smile wjec obys zdal test Smile
Powrót do góry Go down
blazej120




Liczba postów : 9

Podanie:Darky1_3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie:Darky1_3   Podanie:Darky1_3 I_icon_minitimeCzw Lut 23, 2012 4:07 pm

heheh dam z siebie wszystko ale jak juz mowilem o tym zadecyduje tylko Romey Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie:Darky1_3 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie:Darky1_3   Podanie:Darky1_3 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie:Darky1_3
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie
» podanie Krychu_killer_pl
» Podanie: DatSik_aKa_xTMSx.
» Podanie: Devil666PL
» Podanie: dawidzych14

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Forum Klanowe :: Rekrutacja-
Skocz do: