Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Rekrutacja do klanu: Otwarta
Spotkanie z HoP zostało odwołane! Liga została zamknięta

 

 Podanie: holigaN-MIX

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
holigaN-MiX




Liczba postów : 1

Podanie: holigaN-MIX Empty
PisanieTemat: Podanie: holigaN-MIX   Podanie: holigaN-MIX I_icon_minitimeSob Lut 11, 2012 9:35 am

Cześć ,mam na imię Kacper mieszkam w Nowym Sączu.Chciałbym dołączyć do klanu Fbc* mam różne znajomości gry do kupienia to tez nie problem ,bo mam wszystkie cody i fife12 bo widziałem ze nie którzy graja.Mam znajomości jak:jakurok,nightking, Mateusz i jeszcze kilku.Wczoraj grałem z wami na priv(mw3).To tyle ,czekam na odpowiedź. :afro: Thumbs Up :bball: affraid jocolor alien
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: holigaN-MIX Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: holigaN-MIX   Podanie: holigaN-MIX I_icon_minitimeSob Lut 11, 2012 10:00 am

poprzednie klany?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: holigaN-MIX Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: holigaN-MIX   Podanie: holigaN-MIX I_icon_minitimeSob Lut 11, 2012 10:03 am

Czesc, dodaj do znajomych na PSN : jakurok albo OgraNiczOny , przy najblizszej okazji damy ci znac kiedy cie przetestujemy Smile
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: holigaN-MIX Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: holigaN-MIX   Podanie: holigaN-MIX I_icon_minitimeSob Lut 11, 2012 10:04 am

romey dal bym okres probny 2 tygodnie Thumbs Up Thumbs Up
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: holigaN-MIX Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: holigaN-MIX   Podanie: holigaN-MIX I_icon_minitimeSob Lut 11, 2012 8:52 pm

jakurok i ograniczony przetestujecie go i powiecie romeyowi jaki jest itp. tez jestem za okresem probnym
Powrót do góry Go down
RomeyPL
Admin
RomeyPL


Liczba postów : 557
Lokalizacja : Mjøndalen

Podanie: holigaN-MIX Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: holigaN-MIX   Podanie: holigaN-MIX I_icon_minitimeSob Lut 11, 2012 9:12 pm

Jak można dać okres próbny jak się go nieprzetestowalo i nie wiemy z kim mamy do czynienia Facepalm
Powrót do góry Go down
https://freeborn.forummotion.com
RomeyPL
Admin
RomeyPL


Liczba postów : 557
Lokalizacja : Mjøndalen

Podanie: holigaN-MIX Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: holigaN-MIX   Podanie: holigaN-MIX I_icon_minitimeWto Lut 14, 2012 1:50 pm

i jak tam ? minął już tydzień i nie dostałem raportu ?
Powrót do góry Go down
https://freeborn.forummotion.com
Go??
Gość




Podanie: holigaN-MIX Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: holigaN-MIX   Podanie: holigaN-MIX I_icon_minitimeWto Lut 14, 2012 3:55 pm

zapraszajac go w weekend do party nawet nie raczyl przychodzic . jednym slowem ma w nas wylane :< wiec moje slowo jest proste nie !
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: holigaN-MIX Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: holigaN-MIX   Podanie: holigaN-MIX I_icon_minitimeWto Lut 14, 2012 7:56 pm

gral dzis mini trening i pokazal ze sie nie nadaje
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: holigaN-MIX Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: holigaN-MIX   Podanie: holigaN-MIX I_icon_minitimeSro Lut 15, 2012 1:30 pm

nie gra z nami wogule lol i na stone nie wchodzi
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie: holigaN-MIX Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: holigaN-MIX   Podanie: holigaN-MIX I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie: holigaN-MIX
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie
» podanie Krychu_killer_pl
» Podanie: DatSik_aKa_xTMSx.
» Podanie: pmpmarcin
» Podanie --- HOPEK1010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Forum Klanowe :: Rekrutacja-
Skocz do: