Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesRejestracjaZaloguj

Rekrutacja do klanu: Otwarta
Spotkanie z HoP zostało odwołane! Liga została zamknięta

 

 Podanie: Matt8097

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Matt8097




Liczba postów : 83

Podanie: Matt8097 Empty
PisanieTemat: Podanie: Matt8097   Podanie: Matt8097 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 1:06 pm

PSN - Matt8097

Wiek - 16

HeadSet - Tak

Gry w jakie moge grać - MW3,Black Ops,MW2
Powrót do góry Go down
RomeyPL
Admin
RomeyPL


Liczba postów : 557
Lokalizacja : Mjøndalen

Podanie: Matt8097 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Matt8097   Podanie: Matt8097 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 1:50 pm

Mam Cie już w znajomych, przetestujemy Cie jak najszybciej.
Dam Ci znać na PSN.
Powrót do góry Go down
https://freeborn.forummotion.com
Go??
Gość




Podanie: Matt8097 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Matt8097   Podanie: Matt8097 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 2:35 pm

Dziś możliwy spar z DLX około 19 (czasu PL) mozna go sprawdzić Cool
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: Matt8097 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Matt8097   Podanie: Matt8097 I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 10:01 pm

matt to dobry gracz , ale czasem moze sie bardzo wkurzyc, ale tak ogolnie to dobrze gra.Ma tez dobre taktyki
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: Matt8097 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Matt8097   Podanie: Matt8097 I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 10:02 pm

znam go na realu
Powrót do góry Go down
Matt8097




Liczba postów : 83

Podanie: Matt8097 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Matt8097   Podanie: Matt8097 I_icon_minitimeNie Sty 22, 2012 8:41 pm

To jak Romey bede w tym klanie czy nie Question juz minoł tydzień od mojego podania oczekuje odpowiedzi
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: Matt8097 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Matt8097   Podanie: Matt8097 I_icon_minitimeNie Sty 22, 2012 8:50 pm

Dla mnie on jest spoko pecs pamietaj ze na lige wystawiamy najlepszych
Powrót do góry Go down
Matt8097




Liczba postów : 83

Podanie: Matt8097 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Matt8097   Podanie: Matt8097 I_icon_minitimeNie Sty 22, 2012 10:16 pm

Blakac wiem tylko mnie mnie wkurzyło ze mnie z ignorowaliście po 1 meczu bo miałem do dupy połaczenię ale jak zaczeliscię grać to już miałem lepsze połaczenie. byłem do dupy na tym treningu przed meczem tylko dla tego ze ten net
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: Matt8097 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Matt8097   Podanie: Matt8097 I_icon_minitimeNie Sty 22, 2012 10:20 pm

Jutro jest możliwy sparing z klanem HoP z myślą o mniej doświadczonych graczach aby ktoś(jakurok) z czegoś was podszkolił. W tej sprawie pytaj jakuroko lub pmpmarcin. Sprawdź sie na tym a zostaniesz doceniony :p
Powrót do góry Go down
RomeyPL
Admin
RomeyPL


Liczba postów : 557
Lokalizacja : Mjøndalen

Podanie: Matt8097 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Matt8097   Podanie: Matt8097 I_icon_minitimePon Sty 23, 2012 7:43 am

Matt jak chcesz mogę Ci zrobić dzisiaj test o 19.00
I ustalimy w jakim będziesz squadzie i czy wgl. sie nadajesz jak przejdziesz to Cie podszkolimy, i nie mogles wczoraj grac spara bo dopiero dzisiaj dopisalem Cie do squadu na PLO, a nie chce walkowera za byle co. Chociaz wydaje mi sie ze wczoraj wystawiliśmy jeden z najlepszych squadow Smile
Powrót do góry Go down
https://freeborn.forummotion.com
Matt8097




Liczba postów : 83

Podanie: Matt8097 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Matt8097   Podanie: Matt8097 I_icon_minitimePon Sty 23, 2012 12:46 pm

ok Romey chyba bede napisze ci koło 17:00 wtedy bede wiedział czy mam czas
Powrót do góry Go down
Matt8097




Liczba postów : 83

Podanie: Matt8097 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Matt8097   Podanie: Matt8097 I_icon_minitimeSob Sty 28, 2012 2:31 pm

Romey mozesz mnie sobie wywalic pierdole to NARA
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: Matt8097 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Matt8097   Podanie: Matt8097 I_icon_minitimeSob Sty 28, 2012 3:25 pm

szkoda lubiałem go
Powrót do góry Go down
SiwezZ




Liczba postów : 51
Lokalizacja : Letterkenny

Podanie: Matt8097 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Matt8097   Podanie: Matt8097 I_icon_minitimeSob Sty 28, 2012 3:54 pm

Moim skromnym zdaniem typ nie ogranial zbytnio. Bez urazy oczywisice ;] A po za tym tak bardzo chiclaes tu dojsc i tak szybko sie poddales to tylko swiadczy o prawdziwym zainteresowaniem tego klanu z Twojej strony.

Wujek SiwezZ ;]
Powrót do góry Go down
http://wwww.thenuclaerteam.mojeforum.net
Go??
Gość




Podanie: Matt8097 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Matt8097   Podanie: Matt8097 I_icon_minitimeSob Sty 28, 2012 4:01 pm

Matt nie rozumiem cie ! ;< najpierw Romeyowi zawracasz dupe ze ma cie wziasc w nasze szeregi , a nastepnie sam sie wycofujesz.? Zapewne chodzi o to ze nie wystawil cie w pierwszym skladzie na winter cupie. Trudno pogodz sie z tym i pokaz wszystkim ze ty powinienes tam grac a nie kto inny Smile)

A PO 2 : Nie jestes jeszcze czlonkiem do konca klanu FBc* , wiec po co te wszystkie spiny i wyzwiska jak wiesz nie jestes najlepszy w klanie a spinasz sie nie wiadomo o co ?
Powrót do góry Go down
Matt8097




Liczba postów : 83

Podanie: Matt8097 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Matt8097   Podanie: Matt8097 I_icon_minitimeSob Sty 28, 2012 9:27 pm

TNT_SiwezZ napisał:
Moim skromnym zdaniem typ nie ogranial zbytnio. Bez urazy oczywisice ;] A po za tym tak bardzo chiclaes tu dojsc i tak szybko sie poddales to tylko swiadczy o prawdziwym zainteresowaniem tego klanu z Twojej strony.

Wujek SiwezZ ;]

"Wujek" SiwezZ wiesz co?? BARDZO mi zależało na tym klanie a to że powiedziałem nara to tylko z kilku BARDZO IRYTUJĄCYCH mnie rzeczy :

1. MIAŁEM OD SAMEGO RANA BARDZO WKURWIAJĄCY DZIEŃ!

2. RomeyPL napiszał "że dlatego nie jestem w sqłuadzie bo nie dał bym ani jednym z wasz rady 1vs1" i tu się Romey bardzo mylisz nie pokazałem wszystkiego co umiem to ze się wkurzam ze pmpmarcin się kampi i wygłupiam się i że "mówie"-cholerni kamperzy, to tylko na treningach ale na sparach wogólę jest inne pojęcie na treningach z wami grałem dużo razy dla jaj.

3.RomeyPL nie wziołeś mnie ani na 1 mecz na winter cup to mnie wkurzyło ale ok zdarzyło się, ALE KURWA NIE GRAMY O JAKIŚ JEBANY PUCHAR CO NIE!!?? ale wiem ze wam chodzi o szacunek innych klanów i wiecie co JUZ MACIE TEN SZACUNEK!! przez 3 ostatnie spary z innymi klanami oddali wam walkover po 1 meczu albo nawet wogólę się nie zjawili.

4. nie wiem czemu ale jakurok napiszał o mnie na podaniu nightking ze mnie wylatuje to mnie zdziwiło,możecie sie zapytac czemu to napiszał może dla jaj ale ja to potraktowałem poważnie albo jak chcecie nie muszicie sie go pytac robcie co chcecie.

BYŁO BY JESZCZE KILKA POWODÓW ALE NIE CHCIAŁO MI SIĘ PISAĆ

P.S.

ODPOWIADAJCIE SOBIE NA MÓJ KOMETARZ AŻ DO JUTRA OKOŁO 15:00 CZASU PL TYLKO WTEDY OSTATNI RAZ WEJDĘ NA TE STRONĘ ZOBACZĘ CO NAPISZALIŚCIĘ MOŻE SKOMĘTUJE MOŻE NIE I NIE OCZEKUJCIE ODPOWIEDZI
Powrót do góry Go down
Matt8097




Liczba postów : 83

Podanie: Matt8097 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Matt8097   Podanie: Matt8097 I_icon_minitimeSob Sty 28, 2012 9:50 pm

OgraNiczOny napisał:
Matt nie rozumiem cie ! ;< najpierw Romeyowi zawracasz dupe ze ma cie wziasc w nasze szeregi , a nastepnie sam sie wycofujesz.? Zapewne chodzi o to ze nie wystawil cie w pierwszym skladzie na winter cupie. Trudno pogodz sie z tym i pokaz wszystkim ze ty powinienes tam grac a nie kto inny Smile)

A PO 2 : Nie jestes jeszcze czlonkiem do konca klanu FBc* , wiec po co te wszystkie spiny i wyzwiska jak wiesz nie jestes najlepszy w klanie a spinasz sie nie wiadomo o co ?

po.1 moja tutaj odp. znasz bo chyba przeczytałeś

po.2 troche dziwne ale od tamtej niedzieli powinnem być członkiem klanu bo moje podanie złożyłem prawie 2 tygodnie temu i nikt nie odp. czy będę w tym klanie czy nie?

i oto 5 powód:
Każdy miał mnie gdzieś czy będę czy nie,ja w tym klanie robiłem jako dopełnienie żeby wyglądało ze jest dużo osób w klanie i dopiero dzisiaj kiedy napiszałem ze odchodzę nareszcie ktoś odpowiedział dlatego odeszłem z klanu bo to irytującę jak tu traktujecię nowe osoby w klanie. myśle ze po tym bedziecie inaczej je traktować i tu mam na myśli (Mateusza_665 i NightKing_PL) wszystkich (oprucz jakuroka bo znam go na realu) przepraszam ze wyżuciłem ze znajomych najbardziej Mateusza,Kubos,pmpmarcin,nightking i nie bedzieci mieli za złe ze dalej wasz nie zaproszę bo przypominacie mi klan.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Podanie: Matt8097 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Matt8097   Podanie: Matt8097 I_icon_minitimeSob Sty 28, 2012 10:51 pm

1 pytanie. czemu mnie wyzuciles ?? ? czy cos ja ci kiedys zrobilem ?? srry matt ale to dziecinne zachowanie
Powrót do góry Go down
RomeyPL
Admin
RomeyPL


Liczba postów : 557
Lokalizacja : Mjøndalen

Podanie: Matt8097 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Matt8097   Podanie: Matt8097 I_icon_minitimeSob Sty 28, 2012 11:03 pm

Szkoda mojego czasu na wytłumaczalnie Ci systemu...

Zamykam Temat.
Powrót do góry Go down
https://freeborn.forummotion.com
Mateusz_665




Liczba postów : 48
Lokalizacja : Głogów

Podanie: Matt8097 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Matt8097   Podanie: Matt8097 I_icon_minitimeNie Sty 29, 2012 12:28 am

Jednym slowem jestes idiota ogarnij sie ...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Podanie: Matt8097 Empty
PisanieTemat: Re: Podanie: Matt8097   Podanie: Matt8097 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Podanie: Matt8097
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Podanie
» podanie Krychu_killer_pl
» Podanie: DatSik_aKa_xTMSx.
» Podanie: Mateusz_665
» Podanie: Kamil1997_PL

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Forum Klanowe :: Rekrutacja-
Skocz do: